Gadżety reklamowe idealne na targi. Sprawdź propozycje!

0
Gadżety reklamowe idealne na targi. Sprawdź propozycje!

Targi to ten rodzaj wydarzenia biznesowego, które jest nierozerwalnie związane z rozdawaniem gadżetów reklamowych. Wystawcy próbują przy ich pomocy przyciągnąć więcej odwiedzających oraz sprawić, by ci zapamiętali ich marki już po zakończeniu imprezy. Gadżety reklamowe pełnią więc wieloraką funkcję: marketingową, wizerunkową oraz – nie ma się co oszukiwać – są formą przekupstwa (w pozytywnym sensie). Jeśli wiesz już, że Twoja firma weźmie udział w targach branżowych, koniecznie zadbaj o wcześniejsze przygotowanie zestawu atrakcyjnych upominków. Mamy kilka klasycznych, niedrogich propozycji.

Długopisy reklamowe

Zaczynamy od najbardziej oczywistego wyboru. Trudno sobie wyobrazić, aby jakakolwiek firma zaplanowała swój udział w targach bez zainwestowania w długopisy reklamowe. To proste, ale wciąż bardzo skuteczne gifty, które są chętnie przyjmowane przez klientów. Dobrze promują markę, a dodatkowo mamy dziś ogromny wybór przeróżnych modeli, co pozwala praktycznie każdej marce wybrać coś, co wyróżni ją na tle konkurencji.

Ołówki reklamowe

Te produkty bywają odrzucane przez przedsiębiorców z uwagi na ich mało prestiżowy charakter. Nie bądźmy jednak aż tak poważni! Ołówki reklamowe to świetny upominek dla potencjalnych klientów, którzy odwiedzają stoisko firmy podczas targów. Jest to gadżet z kategorii praktycznych, na którym spokojnie można umieścić efektowny projekt prezentujący identyfikację wizualną marki. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że ołówki to bardzo tanie upominki reklamowe, a więc na ich zakup może sobie pozwolić każdy przedsiębiorca.

Smycze reklamowe

Świetny wybór, ponieważ smycze reklamowe – pomimo upływu lat – nadal robią znakomite wrażenie i budzą ciekawość. Taki prezent na pewno zostanie doceniony przez każdą osobę, która zdecyduje się podejść do firmowego stoiska targowego. Dodatkowym atutem jest to, że spora powierzchnia do zadrukowania umożliwia nam przygotowanie efektownego projektu graficznego oraz czytelne zaprezentowanie informacji o marce, chociażby jej nazwy.

Pendrive reklamowe

To produkty, które wyróżnia perfekcyjny wręcz stosunek ceny do skuteczności marketingowej. Niedrogie nośniki USB należą do najchętniej przyjmowanych upominków reklamowych i zawsze robią świetne wrażenie na klientach. Taki gadżet na pewno nie trafi do kosza, ale będzie jeszcze długo użytkowany przez obdarowaną osobę.

Powerbanki reklamowe

Siłą tych produktów jest ich praktyczność. W czasach, gdy każdy z nas ma zawsze przy sobie co najmniej jedno urządzenie wymagające ładowania, przenośny bank energii staje się wręcz niezbędnym elementem wyposażenia np. torebki czy neseseru. To efektowny gadżet, budzący zainteresowanie i wpływający na profesjonalny odbiór promowanej marki.

Notesy reklamowe

Nieco zapomniane upominki, które jednak w dalszym ciągu mogą skutecznie promować firmę. Siłą tego upominku jest funkcjonalność. Notes w połączeniu z długopisem reklamowym czy ołówkiem stworzy praktyczny, efektowny zestaw targowy, który przyda się każdej osobie odwiedzającej teren imprezy. Co najważniejsze, taki gadżet reklamowy będzie stale użytkowany przez obdarowanego klienta, co wpłynie na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Każda z tych propozycji będzie strzałem w dziesiątkę, dlatego jeśli budżet nie pozwala Ci na zainwestowanie we wszystkie wymienione gadżety reklamowe, wybierz kilka z nich. To gwarancja uatrakcyjnienia stoiska targowego, a tym samym wzrostu zainteresowania Twoją ofertą.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl