Jak stworzyć idealny długopis z nadrukiem?

0
Jak stworzyć idealny długopis z nadrukiem?

Długopisy ozdobione kolorowym wzorem stają się coraz popularniejszym sposobem na wyróżnienie swojej marki. Pięknie zaprojektowane i wykonane przyrządy piśmiennicze nie tylko zapewniają rozpoznawalność, ale sprawiają wiele radości. Są przedmiotem, który jest rozdawany, wędruje z ręki do ręki. Oryginalne długopisy z nadrukiem niejednokrotnie stanowią wyjątkowe kompozycje, takie małe dzieła sztuki użytkowej.

Tworzenie grafiki do znakowania długopisów

Wybierając wzór i kolorystykę u producenta, warto zapoznać się z metodami znakowania gadżetów i metody tworzenia nadruków. Połączenie funkcjonalności długopisu z pięknym wyglądem to mieszanka, która potrafi w prosty sposób zwiększyć efekt marketingowy firmy.

Przed stworzeniem wymarzonego długopisu reklamowego należy podjąć kilka niezbędnych kroków. Przede wszystkim trzeba przygotować grafikę. Długopisy z nadrukiem wymagają zastosowania najnowszych technologii. W tym celu wykorzystuje się grafikę wektorową, która w precyzyjny sposób może odwzorować logo i napisy. Projekt tworzy się w oparciu o  wybór gadżetu reklamowego, tak aby motyw współgrał z kształtem i kolorem długopisu. Jeśli projekt zostanie zapisany w formie elektronicznej i zamknięty, można wybrać formę nanoszenia druków. Istnieje wiele metod znakowania gadżetów, ale obecnie dominują dwa główne sposoby. Najstarszą formą druku jest sitodruk – charakteryzuje się dużą intensywnością barw i doskonale prezentuje logotypy. Umożliwia korzystanie z niekonwencjonalnych metod ozdabiania gadżetów – mogą to być farby fosforyzujące. Często wykorzystywaną techniką nanoszenia nadruku jest tampodruk. Jest bardzo precyzyjną techniką, która pozwala na umieszczanie nawet najmniejszych detali. Ciekawie zaprojektowane długopisy z nadrukiem mogą w ten sposób nabrać bardziej fantazyjnego designu. Z pewnością wpływa to na zwiększenie atrakcyjności narzędzi do pisania.

W jaki sposób długopisy z nadrukiem wpływają na klientów?

Długopisy są jednym z najbardziej praktycznych przedmiotów. Jest dostępny właściwie wszędzie. Jeżeli przyjąć, że obdarowana nim osoba będzie nim pisać codziennie, to przekaz będzie bardzo silny. Dokładnie taka sama sytuacja występuje w trakcie oglądania telewizji. W tym czasie widz jest dosłownie bombardowany reklamami, które mają sprawić, że oswoi się z marką.

Poręczne długopisy z nadrukiem można zabrać właściwie wszędzie, więc mogą je zobaczyć przypadkowe osoby. To również wpływa na rozpoznawalność firmy. Jeśli dodać do tego ciekawe logo i dobry design, to efekt może przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Każdy będzie chciał pisać takim długopisem. Modne wzory sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencji i jest bardzo atrakcyjny. Dobór kolorów wpływa na postrzeganie długopisu, ale i samej firmy. Profesjonalne długopisy z nadrukiem są w końcu wizytówką, którą mogą pochwalić się najlepsze marki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl