Długopisy Parker

Czym są długopisy reklamowe Parker?

Parker tworzy najbardziej wyrafinowane, zaawansowane technologicznie i stylowe długopisy od ponad 125 lat. Firma powstała w 1888 roku i przez początkowe lata, zważywszy na okres i możliwości produkcyjne, specjalizowała się w wytwarzaniu najbardziej niezawodnych piór wiecznych. Parker wierzył w innowacje, dlatego gdy tylko pojawiła się możliwość wykreowania własnej marki nowoczesnych długopisów, to przedsiębiorstwo było jednym z pierwszych, które zaczęły dostarczać je szerszemu gronu odbiorców.

Przez dziesięciolecia Parker pozostał jedną z najbardziej prestiżowych firm, tworząc stylowe, nowoczesne i innowacyjne technicznie pióra. Niezwykle budujący jest fakt, że Parker nadal rozwija wygląd i przydatność przyborów do pisania, dzięki czemu znany się na całym świecie.

Dlaczego warto kupić długopisy reklamowe Parker?

Długopisy Parker to połączenie wszystkiego, co najlepsze z klasycznych piór i ogólnodostępnych długopisów. Wykonane są z najlepszych materiałów, a ich budowa jest nie tylko wyjątkowa, ale również ergonomiczna. Firma korzysta z wysokiej jakości materiałów, a w swoich projektach wykorzystuje wiele kształtów i kolorów, dzięki czemu każdy produkt może być spersonalizowany. Długopisy reklamowe zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów, a marka od lat kojarzona jest z luksusowymi produktami wysokiej klasy. Warto dodać, że Parker w swojej ofercie ma zarówno niebotycznie drogie pióra, jak również długopisy dostępne na każdą kieszeń, dzięki czemu możliwość obcowania z tak renomowanymi przyborami nie jest ograniczona.

Jakie są zalety długopisów Parker?

Parker stawia na jakość, luksus, elegancję i styl, dlatego długopisy tej firmy od lat należą do najmodniejszych na rynku. Związanie jest to z samą marką, która ma moc kreowania wizerunku przywołującego na myśl prestiż i klasę. Dlatego też używając długopisów Parker jako narzędzia marketingowego wykorzystuje się dodatkowy atut tych wyjątkowych przedmiotów.

W zależności od potrzeb promocyjnych, długopisy reklamowe Parker z nadrukowanym lub wygrawerowanym logo są odpowiednim narzędziem reklamy, szczególnie jeśli rynkiem docelowym jest świat korporacyjny. Należy pamiętać o tym, że produkty Parker są niezawodne, więc będą używane przez wiele lat! Dodatkowo długopisy posiadają wymienne wkłady, więc taki gadżet promocyjny nie zostanie odrzucony i może reklamować markę przez naprawdę długi czas.

W jakich okolicznościach sprawdzą się długopisy Parker?

Markowe długopisy reklamowe Parker nadają się doskonale jako prezent firmowy dla biznesmenów i osób zajmujących ważne stanowiska, ze względu na ich wyrafinowany wygląd. Jednak oferują również płynne i precyzyjne pisanie, dzięki czemu są idealne na każdą okazję! Znana nazwa Parker wystarczy, aby te długopisy były bardzo lubiane wśród wszystkich odbiorców upominków. Dlatego rozdawanie długopisów Parker z logo swojej firmy to świetny sposób promowania marki na targach, seminariach, wystawach i konferencjach. Taki zabieg może generować ogromną ciekawość, ponieważ klienci są zainteresowani firmami, które wręczają wysokiej jakości promocyjne prezenty korporacyjne.

Długopis Parker IM Długopis Parker IM
Producent: Parker
72,02 zł
Długopis Parker Jotter Długopis Parker Jotter
Producent: Parker
48,80 zł
Długopis Parker Vector Długopis Parker Vector
Producent: Parker
37,60 zł
Długopis Parker Urban Długopis Parker Urban
Producent: Parker
100,49 zł
Długopis Parker Sonnet Długopis Parker Sonnet
Producent: Parker
219,39 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl