Długopisy reklamowe

Czym są długopisy reklamowe?

W celach biznesowych, jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi reklamowych wspierającym budowanie wizerunku marki, są długopisy z logo. Dzięki temu, że mogą być dowolnie modyfikowane, są najczęściej poszukiwanymi, umiarkowanymi cenowo gadżetami promocyjnymi. Niezależnie od tego, czy długopisy firmowe posiadają zwyczajny, czy innowacyjny kształt, długopisy reklamowe to narzędzia marketingowe skutecznie spełniające swoją role, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Oferują długotrwałe korzyści i wartość promocyjną, ponieważ klienci używają ich wiele razy, zapewniając w ten sposób przedsiębiorstwom maksymalną widoczność w przypadku różnych działań reklamowych.

Dlaczego warto kupić tanie długopisy?

Długopisy reklamowe uważane są przez odbiorców za bardzo funkcjonalne i są zawsze mile widziane zarówno przez ludzi młodych, jak i starszych. Z tego powodu dostępne są najwyższej jakości przybory do pisania produkowane przez znane marki, takie jak Waterman czy Parker, co znaczy o ważnej pozycji tych upominków korporacyjnych w branży marketingowej. Tanie długopisy reklamowe można dostosować do konkretnych potrzeb i nadrukować lub wygrawerować na nich wszelkiego rodzaju wiadomości promocyjne i grafiki.

Jakie są zalety długopisów reklamowych z nadrukiem?

Firmy mają do wyboru szeroką gamę długopisów reklamowych w różnych kolorach, rozmiarach i stylach. Dostępne są zarówno produkty od renomowanych marek, jak również takie, które sprawdzą się przy ogromnych zamówieniach, a nie generują niebotycznych kosztów. To właśnie różnorodność i możliwość adaptacji długopisów reklamowych do wielorakich branż jest ich największym atutem.

Wsparcie kampanii marketingowej fizycznymi przedmiotami, które są wręczane odbiorcom przy wielu okazjach, to świetny sposób na budowanie pozytywnych relacji z klientami. Długopisy reklamowe z nadrukiem spisują się w tej roli świetnie, ponieważ można na nie nanieść dokładnie takie informacje, jakie są potrzebne, by zwiększyć cele sprzedażowe. Dodatkowo są to gadżety, po które klienci będą sięgać codziennie zarówno podczas podpisywania ważnych umów, jak również w pracy lub szkole. Widoczne logo, nazwa firmy czy adres strony internetowej nadrukowane na długopisach reklamowych będą im zawsze przypominać o obecności marki na rynku.

W jakich okolicznościach sprawdzą się długopisy reklamowe?

Wysokiej jakości długopisy z logo Twojej firmy od znanych marek, takich jak AdPen, Parker lub Waterman będą idealnym upominkiem w przypadku korporacyjnych spotkań. Wręczenie ich swoim partnerom biznesowym, klientom lub współpracownikom pozwala wpływać na zwiększenie zainteresowania firmą i zachęca do nawiązania kontaktu. Długopisy z nadrukiem lub grawerem można wykorzystywać przy większości okazji, a szczególnie dobrze sprawdzają w czasie targów czy konferencji, na których uczestniczy bardzo dużo osób. Dzięki temu, że są tanie, zwrot z takiej inwestycji może być naprawdę imponujący. Długopisy ekologiczne to z kolei świetny wybór dla wszystkich firm, które chcą podkreślić, że dbanie o środowisko jest dla nich ważne. Długopisy firmowe z papieru mają bardzo ciekawy kształt i są dobrym sposobem na to, by wyróżnić się na tle konkurencji.

Długopis Kalido Solid Długopis Kalido Solid
Producent: AdPen
0,77 zł
Długopis El Primero Color Długopis El Primero Color
Producent: AdPen
0,92 zł
Długopis AP5000 Długopis AP5000
Producent: AdPen
0,65 zł
Długopis Cosmo Długopis Cosmo
Producent: AdPen
1,19 zł
szt.
Długopis AP9028 Długopis AP9028
Producent: AdPen
1,19 zł
Długopis AP2050 Długopis AP2050
Producent: AdPen
0,35 zł
Długopis AP1001 Długopis AP1001
Producent: AdPen
0,59 zł
Długopis AP2006 Długopis AP2006
Producent: AdPen
2,35 zł
Długopis AP4515w Długopis AP4515w
Producent: AdPen
0,65 zł
Długopis AP5060 Długopis AP5060
Producent: AdPen
0,71 zł
Długopis AP7010 Długopis AP7010
Producent: AdPen
0,71 zł
Długopis AP9010 Długopis AP9010
Producent: AdPen
1,19 zł
Długopis AP9030 Długopis AP9030
Producent: AdPen
1,09 zł
Długopis Parker IM Długopis Parker IM
Producent: Parker
72,02 zł
Długopis Parker Jotter Długopis Parker Jotter
Producent: Parker
48,80 zł
Długopis Parker Vector Długopis Parker Vector
Producent: Parker
37,60 zł
Długopis Parker Urban Długopis Parker Urban
Producent: Parker
100,49 zł
Długopis Parker Sonnet Długopis Parker Sonnet
Producent: Parker
219,39 zł
Pióro Waterman Hémisphère Pióro Waterman Hémisphère
Producent: Waterman
263,27 zł
Pióro Waterman Expert Pióro Waterman Expert
Producent: Waterman
435,81 zł
Pióro Waterman Carène Pióro Waterman Carène
Producent: Waterman
899,51 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl