Długopisy z nadrukiem

Czym są długopisy z nadrukiem?

Długopisy z nadrukiem są świetnym sposobem na to, aby przyciągnąć uwagę swoich klientów, a jednocześnie nie poświęcać na ten cel znacznych nakładów finansowych. Przyjazne budżetowo i bardzo przydatne na co dzień, plastikowe długopisy mogą być idealnym gadżetem do tego, by umieścić na nich logo firmy. Ich prosta konstrukcja i mała waga pozwalają na osiągnięcie założeń marketingowych w szybki i efektywny sposób, ponieważ ich produkcja jest niezwykle tania, a długopisy plastikowe nie generują też problemów z magazynowaniem i dystrybucją.

Dlaczego warto kupić długopisy z nadrukiem?

Upominki korporacyjne, które mają znaczny wpływ do budowania świadomości marki, są nieodzownym elementem każdej skutecznej kampanii marketingowej w przypadku bezpośrednich kontaktów z klientami. Długopisy z nadrukiem spełniają swoją rolę, a dodatkowo koszt ich produkcji jest wyjątkowo niski w porównaniu z innymi gadżetami reklamowymi. Możliwość naniesienia na nich przeróżnych grafik daje szerokie pole do personalizacji, dzięki czemu każda firma może dostosować je do swoich potrzeb. Na uwagę zasługuje też fakt, że długopisy plastikowe dostępne są w wielorakich kolorach, wzorach i kształtach, więc sprawdzą się w przypadku wszystkich branż i rodzajów działalności.

Długopisy reklamowe z nadrukiem. Jakie są ich zalety?

Długopisy reklamowe z nadrukiem są zaprojektowane z mechanizmem przycisku lub też mogą występować w uproszczonej wersji ze skuwką. Różnią się między sobą kolorem, wyglądem i stylem. Każdy z rodzajów może występować w żywych i przyciągających wzrok barwach, aby ich wygląd był bardziej atrakcyjny dla odbiorcy. Jako idealny wybór na upominki biznesowe, te długopisy promocyjne można swobodnie spersonalizować, nadrukowując na nie nazwę firmy, logo lub slogan firmowy na plastikowej obudowie, aby zwiększyć widoczność marki. Postaw na gadżety z nadrukiem.

Długopisy reklamowe z nadrukiem są używane przez wszystkich w wielu miejscach: w biurach, domach, szkołach i w prawie każdym innym sektorze. Gdy więc zaoferuje się swoim klientom niestandardowe, plastikowe długopisy z nadrukiem, to można mieć pewność, że będą one codzienne wykorzystywane. Za każdym razem, gdy ktoś sięga po długopisy promocyjne, widzi nazwę lub logo marki, co w nienachalny i bardzo skuteczny sposób buduje pozytywne skojarzenia z firmą. Co więcej, ludzie wokół zauważą również wyróżniające się grafiki na takich długopisach reklamowych z nadrukiem, co jest świetnym brandingiem biznesowym, który może pomóc w generowaniu nowych klientów.

W jakich okolicznościach sprawdzą się długopisy reklamowe z nadrukiem?

Długopisy z nadrukiem są najbardziej uniwersalnym gadżetem wykorzystywanym przy kampaniach reklamowych. Wybierają je zarówno wielkie korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa w przypadku licznych okoliczności. Sprawdzają się bowiem w przypadku masowych promocji, pokazów charytatywnych, targów lub innych imprez biznesowych typu non-profit. Jeśli więc poszukuje się opłacalnych upominków promocyjnych, które można zaoferować klientom, gościom, obserwatorom lub współpracownikom, to plastikowe długopisy z nadrukiem są jedną z najlepszych opcji. Gadżety z nadrukiem to świetny pomysł na prezent.

Długopis Kalido Solid Długopis Kalido Solid
Producent: AdPen
0,77 zł
Długopis El Primero Color Długopis El Primero Color
Producent: AdPen
0,92 zł
Długopis AP2050 Długopis AP2050
Producent: AdPen
0,35 zł
Długopis AP1001 Długopis AP1001
Producent: AdPen
0,59 zł
Długopis AP4515w Długopis AP4515w
Producent: AdPen
0,65 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl