Notesy i notatniki

Szukasz upominków, które zwrócą uwagę klientów na Twoją markę, a jednocześnie masz do dyspozycji bardzo ograniczony budżet marketingowy? Notesy i notatniki reklamowe to jedna z najlepszych inwestycji, na jakie możesz sobie pozwolić. Te efektowne, bardzo praktyczne gadżety reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród gości targów, konferencji, ale też klientów odwiedzających siedziby firm. Zwiększenie świadomości marki w grupie docelowej może być łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

Notesy i notatniki reklamowe: gadżety z dużym potencjałem

Notesy reklamowe, podobnie zresztą jak notatniki reklamowe, to jedne z najpopularniejszych gadżetów zaliczanych do kategorii materiałów piśmienniczych. Choć mogą Ci się wydawać dość sztampowe i mało oryginalne, to pamiętaj, że na tle wielu innych upominków wyróżniają się kluczową cechą: praktycznością.

Aby gadżet reklamowy okazał się skuteczny i rzeczywiście zwiększył świadomość Twojej marki, powinien być możliwie jak najdłuższej używany przez obdarowanego klienta. Notatniki reklamowe dają taką gwarancję. Wszyscy co jakiś czas potrzebujemy zapisać różne notatki czy pomysły na skrawku papieru. Zadbaj o to, aby Twoi klienci mogli to zrobić w notesie reklamowym, który im podarujesz.

Zwykła-niezwykła rzecz

Aby dodatkowo zwiększyć skuteczność marketingową takich prezentów, warto wysilić się na choćby odrobinę oryginalności. Świetnym przykładem mogą być notesy ekologiczne, które zamówisz w naszym sklepie. Rozdając tego typu upominki reklamowe nie tylko odpowiadasz na podstawową potrzebę klientów, ale także dajesz im do zrozumienia, że Twoja marka jest odpowiedzialna, godna zaufania i świadoma, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne.

Ciekawym wyborem mogą być również notesy z długopisem, które są wręcz idealnym gadżetem reklamowym na targi czy konferencje. Tworzą efektowny, praktyczny zestaw prezentowy, którego Twoi klienci będą używać jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Sprawdź wszystkie nasze propozycje z kategorii notesów i notatników reklamowych, wybierz gadżety reklamowe dla siebie i zleć nam ich oznakowanie elementami identyfikacji wizualnej Twojej marki. Zawsze z gwarancją bardzo wysokiej jakości, terminowości i bezkonkurencyjnej ceny!

Notes V2329/A Notes V2329/A
Producent: Axpol Trading
4,75 zł
Notes V2335/A Notes V2335/A
Producent: Axpol Trading
3,80 zł
Notes V2389/A Notes V2389/A
Producent: Axpol Trading
4,84 zł
Notes V2538/A Notes V2538/A
Producent: Axpol Trading
7,89 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl