Notesy thINKme

Notesy thINKme to jeden z najchętniej zamawianych gadżetów reklamowych, które wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością wykonania, jak i mnogością opcji stylistycznych. Bez problemu dobierzesz notes reklamowy idealnie pasujący do charakteru Twojej marki, tym samym zyskując skuteczny nośnik elementów identyfikacji wizualnej i narzędzie wspierające kampanię marketingową.

Notesy thINKme cieszą się bardzo dużą popularnością w branży reklamowej, w której ta włoska marka jest obecna już od kilkudziesięciu lat. thINKme dostarcza swoje produkty do ponad 70 krajów na świecie, w tym oczywiście do Polski. Specjalizuje się w produkcji długopisów oraz notesów i notatników reklamowych. Wyróżniają ją trzy najważniejsze cechy:

  1. Bardzo wysoka jakość wykonania produktów.
  2. Kreatywne projekty.
  3. Atrakcyjna kolorystyka.

Notesy thINKme są więc wybierane przede wszystkim przez te firmy, które nie akceptują sztampy i chcą zdobyć wizerunkową przewagę nad konkurencją. thINKme udowadnia, że nawet tak prozaiczny gadżet reklamowy, jak notes czy notatnik, może zachwycać efektownym designem i tym samym stać się mocnym argumentem przemawiającym za wyborem oferty promowanej marki.

Zamów notesy reklamowe thINKme!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór notatników thINKme. Każdy model może zostać perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i charakterystyki Twojej marki, chociażby poprzez umieszczenie na nim elementów identyfikacji wizualnej, jak logo czy slogan.

Wybierając notesy thINKme zyskujesz pewność, że Twoja marka przestanie być anonimowa i wyróżni się na tle konkurencji np. podczas targów, konferencji czy innego spotkania biznesowego. Klienci będą bardzo chętnie przyjmować takie gadżety reklamowe, a także później z nich korzystać, stając się tym samym ambasadorami Twojego brandu.

Notesy reklamowe thINKme to świetny sposób na promocję i przykucie uwagi grupy docelowej. Sprawdź wszystkie propozycje i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Notes Audrey Notes Audrey
Producent: thINKme
13,36 zł
Notes Gracy Notes Gracy
Producent: thINKme
18,22 zł
Notes Funky Notes Funky
Producent: thINKme
18,76 zł
Notes Silky Notes Silky
Producent: thINKme
24,10 zł
Notes Justy Notes Justy
Producent: thINKme
21,46 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl