Powerbanki reklamowe

Czym są powerbanki reklamowe?

Powerbanki zyskały na popularności w ostatnich latach, a to dzięki wszechobecnej technologii – każdy posiada przynajmniej kilka sprzętów, które trzeba codziennie ładować. Taki upominek firmowy jest więc niezwykle przydatnym gadżetem, z którego obdarowywani będą korzystać bardzo często. Niezależnie od tego, czy chodzi o możliwość odtwarzania filmów, słuchania muzyki, łączenia się z internetem czy grania, powerbanki reklamowe sprawdzają się w swojej roli świetnie. Mogą być prawdziwym wybawieniem podczas długich podróży, a ich kompatybilna budowa sprawia, że łatwo je przechowywać.

Dlaczego warto je kupić?

Powerbanki z grawerem są pewnym sposobem na wywarcie wrażenia na docelowych odbiorcach. Bez względu na ich wiek i możliwości technologiczne, urządzenia te pomagają wszystkim utrzymać swoje smartfony czy tablety w pełni gotowości. W erze, gdy nawet chwila bez działającego telefonu może stanowić ogromny problem – szczególnie dla osób prowadzących własną działalność, power bank reklamowy jest urządzeniem o wielkiej wartości. Taki upominek mówi też wiele o firmie, gdyż świadczy o jej nowoczesnym podejściu do klientów i ciągłym poszerzaniu horyzontów.

Jakie są ich zalety?

Power banki z nadrukiem są idealnym wyborem przy promocji swojej firmy, ponieważ stanowią jeden z najbardziej funkcjonalnych gadżetów dostępnych na rynku. Te zaawansowane akcesoria o wysokiej użyteczności mogą być dostosowane kolorem i rozmiarem do konkretnej działalności, a umieszczenie na nich swojego logo sprawia, że będą jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji promocyjnych. Powerbanki reklamowe zalicza się do prezentów ekskluzywnych, a mimo to posiadają szeroką grupę odbiorców – przydadzą się zarówno uczniom i studentom, jak i pracownikom ze wszystkich branż i na różnych szczeblach. To wszystko sprawia, że spersonalizowane powerbanki są najbardziej uniwersalnym przedmiotem reklamowym.

Powerbanki szturmem podbiły trendy reklamowe i nic nie zwiastuje tego, aby miały stracić na popularności. W przeciwieństwie do innych form promocji nie muszą być one łączone z kolejnymi gadżetami – same w sobie stanowią świetny i przydatny prezent, który będzie doceniony przez każdego odbiorcę. Trzeba pamiętać też o tym, że powerbanki reklamowe będą wykorzystywane codziennie przez co najmniej kilka lat i przez ten cały czas będą dumnie prezentować logo danej firmy. Długa żywotność i użyteczność to czynniki, które są najbardziej poszukiwane przy wyborze odpowiedniego gadżetu promocyjnego.

W jakich okolicznościach się sprawdzą?

Power banki z grawerem lub nadrukiem są specjalnym produktem promocyjnym, a połączenie ich klasycznego wyglądu z wysokiej jakości logo tworzy skuteczną reklamę, która robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach. Powerbanki reklamowe można z powodzeniem wykorzystywać przy promocji w trakcie konferencji i targów, pokazów w szkołach czy podczas spotkań biznesowych. Są też świetnym rozwiązaniem w przypadku obdarowywania swoich pracowników z powodu licznych okazji.

Powerbank PBslim-2 Powerbank PBslim-2
21,51 zł
Powerbank PB-4 Powerbank PB-4
18,21 zł
Powerbank PB-5 Powerbank PB-5
21,54 zł
Powerbank PB-6 Powerbank PB-6
18,45 zł
Powerbank PB-7 Powerbank PB-7
18,82 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl