Smycze reklamowe

Czym są smycze reklamowe?

Smycze z nadrukiem to jeden z niewielu promocyjnych prezentów biznesowych, które są bardzo skuteczne jako stałe przypomnienie o firmie. Poza tym, że są one atrakcyjne i poręczne, te narzędzia reklamowe zwiększają świadomość marki w nienachalny sposób, ponieważ mogą być z powodzeniem używane na co dzień. Smycze z nadrukiem lub wyszytym logo są niedrogimi upominkami firmowymi, które można dopasować do wszelkiego rodzaju budżetów biznesowych. Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci z przyjemnością otrzymają te praktyczne prezenty, gdyż mogą wykorzystać je do przenoszenia identyfikatorów, kluczy, telefonów, odtwarzaczy, napędów USB. Ogromnym walorem smyczy reklamowych jest to, że są nieustannie na widoku, a tym samym wyeksponowane na nich logo z czasem zapada w pamięć.

Dlaczego warto kupić smycze reklamowe?

Decydując się na nowy sposób reklamowania swojej firmy, warto zwrócić uwagę na smycze reklamowe, ponieważ stanowią one świetne narzędzie promocyjne, a jednocześnie nie nadszarpują budżetu firmowego. Pozwalają osiągnąć trwały ślad na docelowych odbiorcach, a w tym samym czasie są atrakcyjne pod względem kosztów, w porównaniu do innych prezentów biznesowych. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, w tym z normalnej poliestrowej lub satynowej wstążki, smycze są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, więc łatwo uzyskać takie, które będą pasować do firmowych barw. Drukowane smycze są trwałymi i niezawodnymi prezentami dla klientów w przeróżnych branżach.

Jakie są zalety smyczy reklamowych?

Najbardziej skuteczne prezenty korporacyjne to takie, które nie tylko przypominają odbiorcom o firmie, która im je wręczyła, ale również są funkcjonalne i mogą być przydatne w codziennym użytkowaniu. Smycze z logo firmy są dostarczane ze standardowymi elementami, takimi jak klips spustowy, metalowy lub plastikowy, a do wykorzystania jest także szereg innych przyjaznych dla użytkownika opcji dopasowania, takich jak chociażby uchwyty na telefon czy klucze.

Co najważniejsze, w porównaniu z innymi efektownymi upominkami reklamowymi, smycze z logo mogą być używane przez klientów przez wiele lat i nigdy nie stracą na swojej funkcjonalności. Dodatkowo smycze mogą mieć nadrukowane najbardziej kolorowe i przyciągające wzrok projekty, które będą reprezentować firmę w najlepszy możliwy sposób!

W jakich okolicznościach sprawdzą się smycze reklamowe?

Smycze promocyjne stanowią doskonałe narzędzie reklamowe przy wielu okazjach. Sprawdzą się również jako prezenty dla pracowników, aby mogli nosić swoje karty identyfikacyjne w zestawie z firmowym gadżetem. Taki upominek to również dobra opcja na wszelkiego rodzaju konferencjach i targach, gdyż nie generuje problemu z przechowywaniem – w każdym momencie można założyć go na szyję i wykorzystać już od pierwszych sekund po otrzymaniu.

Przy mniej oficjalnych spotkaniach smycze z nadrukiem są idealnym wyborem. Stają na wysokości zadania szczególnie na wydarzeniach, w których udział bierze dużo ludzi – pozwalają odbiorcom wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie cały czas będą spełniać swoją reklamową rolę.

Smycz jednostronna Smycz jednostronna
Producent: AdPen
1,47 zł
Smycz dwustronna Smycz dwustronna
Producent: AdPen
1,74 zł
Smycz jednostronna z przedłużką Smycz jednostronna z przedłużką
Producent: AdPen
2,45 zł
Smycz dwustronna z przedłużką Smycz dwustronna z przedłużką
Producent: AdPen
2,79 zł
do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl