O firmie

Mimo tego, że w swoich działaniach marketingowych korzysta z nich wiele firm wciąż cieszą się popularnością wśród klientów. Gadżety reklamowe posiadają mnóstwo zalet, które sprawiają, że firmy korzystają z nich jeszcze częściej.

Asortyment Promo5

W naszym asortymencie znajdziecie wiele różnych produktów, takich jak długopisy, pióra, ołówki, smycze, pendrivy, powerbanki, a także notesy. Wszystkie z nich są niezwykle praktyczne i bardzo często używane przez klientów na co dzień.

W dużej mierze właśnie dlatego są one tak popularne, częste korzystanie sprawia, że klient właściwie każdego dnia widzi logo firmy. Jeśli taki produkt mu się przyda, to prawdopodobnie będzie mu się dobrze kojarzył, tak jak dane przedsiębiorstwo, od którego go otrzymał.

Gadżety Promo5

Wszystkie gadżety reklamowe można wzbogacić o nadruki lub grawery z logo firmy lub adresem jej siedziby czy po prostu kolorową grafiką. Naszym klientom oferujemy produkty w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu mogą oni tworzyć niepowtarzalne gadżety, które będą wyjątkowe, tak jak ich firma.

Poza tradycyjnymi akcesoriami reklamowymi dostępne są również długopisy oraz pióra luksusowe marek, takich jak Parker lub Waterman, które doskonale sprawdzą się jako upominek dla klienta biznesowego czy zasłużonego pracownika. Sprawią, że dana osoba poczuje się doceniona i wyróżniona.

Produkty z grawerem

Jako gadżety z grawerem doskonale sprawdzą się również pendrivy i powerbanki, będą one przydatnym podarunkiem dla każdego klienta. Oferujemy pendrivy z logo w dobrej cenie, które można dowolnie spersonalizować nadrukiem.

Natomiast powerbanki doskonale sprawdzą się jako droższe gadżety w celu podkreślenia, że dane przedsiębiorstwo nie żałuje funduszy na gadżety z nadrukiem. Powerbanki są niezwykle uniwersalne i przydadzą się każdemu.

Produkty reklamowe bardzo często rozdaje się na różnego rodzaju targach i konferencjach, gdzie uczestnicy mogą wziąć udział także w ciekawych wykładach i prelekcjach na dane tematy. Warto rozdawać na nich długopisy i notesy, w których będą mogli oni notować najważniejsze informacje.

Jak widać szeroki wybór produktów sprawia, że każda firma może znaleźć takie, które będą odpowiednio dostosowane do ich potrzeb.

do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl