Smycz dwustronna z przedłużką

Cena: 2,79 zł 2.79
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: AdPen
Kod produktu: SMYCZ-4

Opis

Podobnie jak wielu przedsiębiorców zastanawiasz się, w jaki sposób masz zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Czasami warto sięgnąć po te najprostsze rozwiązania, bo one okazują się być najskuteczniejsze. Wykorzystaj moc marketingu bezpośredniego i zainwestuj w smycze dwustronne z przedłużką. Smycze reklamowe to znakomity sposób na dotarcie do potencjalnych klientów oraz… ich znajomych.

Smycz dwustronna z przedłużką: promocja bez kompromisów!

Sam wielokrotnie korzystałeś, a może nawet wciąż korzystasz ze smyczy reklamowych różnych firm. Nie ma zatem żadnego powodu, abyś nie wykorzystał tego narzędzia reklamy do wypromowania również Twojego biznesu.

Smycze reklamowe spełniają kryteria gadżetu o dużym potencjalne marketingowym. Po pierwsze: są niesamowicie wręcz funkcjonalne. Po drugie: są efektowne, fajnie pasując nawet do biurowych stylizacji. Inwestując w smycze dwustronne z przedłużką masz więc 100% pewność, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Obdarowani klienci będą korzystać z wręczonych im gadżetów reklamowych, co nie tylko wpłynie na ich postrzeganie Twojej marki, ale także pozwoli wypromować ją w znacznie szerszym gronie odbiorców. W końcu elementy reklamowe umieszczone na smyczy są doskonale widoczne.

Smycze dwustronne z przedłużką (bardzo praktyczny dodatek, pozwalający łatwo skrócić lub wydłużyć smycz) oferujemy w czterech wariantach szerokości:

  • 10 mm
  • 15 mm
  • 20 mm
  • 25 mm

Dwustronny nadruk ma tę zaletę, że smycz prezentuje się znacznie efektowniej, a ponadto elementy identyfikujące markę są zawsze dobrze widoczne, nawet wtedy, gdy materiał przekręci się na szyi obdarowanego klienta.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Promo5 ul. Baletowa 12, 02-862 Warszawa, woj. mazowieckie, tel: 22 4863234, email: info@promo5.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl